Leden 2014

South Park

27. ledna 2014 v 20:08 | Ela Vampire :-) |  Interview's
Po tom, co jsem sem přidala uvodovku, kde jsou "Másla" postavičky ze South Parku, jsem si vzpomněla, že tohle video tady ještě není. Podívejte se. Takovou upoutávku na album můžou mít jen oni =D


SITE // News on our fanpage

27. ledna 2014 v 20:04 | Ela Vampire :-) |  BLOG INFO
Takže pár novinek a drobností na které bych chtěla upozornit. Playlist, fanclub, detaily v dessu.


První věc na kterou bych chtěla upozornit je, že na blogu probíhá menší rekonc¨strukce. Po přehození blogu do angličtiny a nedávném přidávání nového designu mi začali zlobit některé rubriky. Takže tady probíhá taková menší REKONSTRUKCE. Stejně jsem chtěla něco přidat, něco odebrat a něco zařadit jinak. Předem se omlouvám, když na něco kliknete a nikam se nedostanete, pravděpodobně jste najeli na rubriku,k terá je rekonstruována :-) Do do středy se to pokusím opravit.

Možná jste si všimli, že v menu ještě nejsou vyplněny některé položky, to doladím do konce týdne. Mám ještě jeden blog, takže některý věci dělat na obou blogách zároveň fakt nestíhám.

Dnes jsem přidala do menu playlist... určitě si poslechněte. Najdete tam písnička Alle meine Entchen, Der kleine Vampir, Der Tag an dem die Welt unterging, 1000 Volt a Ohne Herz..

-----------------------------------

Ještě nemám hotovou položku WARNING ANI NOVOU IKONKU. Proto prosím KOPÍRUJTE SE ZDROJEM.

Dále jsem vás chěla upozornit, že jsem v soutěži o nejlepší celebritu, kde soutěžím z Paula. HLASOVAT MŮŽETE ZDE. Jsem tam jako Ela Vampire.

Jinka možná jste si všimli, že je tohle fanstránka. V podstatě je to však neoficiální fanclub... protože kluci o naší malé existenci ví... Můžete se k nám přidat TADY

SITE // PLAYLIST INFO

27. ledna 2014 v 19:46 | Ela Vampire :-) |  BLOG INFO
Takže tady máte pár informací k playlistu. Dělala jsem ho já a vybírala jsem to podle mých nejoblíbenějších písniček od "Másel". Snažila jsem se vybrat ty nejznámější, ale zároveň moje srdcovky. Jsou tam písničky ze všech tří alb, tak i z EP. Pokud ale budete chtít slyšet víc, tak musíte navštívit rubriku média, kde najdete písničky k poslechu. :-)

TAKŽE K SAMOTNÉMU VÝBĚRU:

1. Alle meine Entchen
» Stará, ale dobrá. Osobně si myslím, že každý fanoušek "Másel" by jí měl znát. Pochází z prvního alba "Das Monster aus dem Schrank" (Strašidlo ze skříně).

2. Der kleine Vampir
» Asi jedna z nejznámějších písniček druhého alba. I z osobního koncertního zážitku musím říct, že text znali všichni a pohupovali se do rytmu. Tady je hodně vidět to propojení s elektronikou, takže bych řekla, že skvěle definuje jejich styl. Pochází z alba "Der Tag an dem die Welt unteging" (Den, kdy se svět začal potápět).

3. Der Tag an dem die Welt unterging
» Pochází ze stejnojmenného alba. Chtěla jsem do playlistu zařadit i nějakou písničku z živáku a myslím si, že tahle je skvělou ukázkou. Chvilku jsem se rozhodovala mezi Paulem a Tobym. Nakonec vyhrál Paul, protože jeho projev se mi u téhle písničky líbí víc. Navíc toto video je nejčastějším zhlédnutým videm této bandy.

4. 1000 Volt
» Možná tuto písničku znát nebudete, ale stejně ji sem dám. Pochází z EP "Projekt Herz" (Projekt srdce). Vím, že lidi, když už, tak znají spíš písničky z alb. Tohoto faktu jsem si vědomá, ale chtěla jsem jednu písničku věnovat i Epíčku. Vybrala jsem právě tuhle skladbu, protože zbožňuju text i melodii, navíc si myslím, že z písniček "Projek Herz" je asi nejvyhledávanější.

5. Ohne Herz
» Tato pomalejší věc pochází ze třetího alba "Goldkinder" (Zlaté děti). Vím, že na albu jsou asi známější písničky jako třeba "Alles was ich will" (Všechno, co chci) a "Meine Brille" (Moje brýle), ale já jsem prostě "Ohne Herz" (Bez srdce) vybrat musela. Je to taková moje osobní srdcovka. Miluju text, melodii, atmosféru této písničky... jednoduše teď je to asi moje nejposlouchanější písnička od "Másel".

SITE // New Design

27. ledna 2014 v 9:15 | Ela Vampire :-) |  BLOG INFO
Takže, po třech měsících je tady nový dess :-)

image host

Říká se, že v jednoduchosti je krása... já jsem chtěla něco jednodušího. Chtěla jsem světlejší barvy, ale aby to mělo nádechy mých milovaných barev, černé a fialové. Je to asi můj nejpromyšlenější dess. I když vypadá jednoduše... strávila jsem na něm celou noc. Jsem totiž hrozná a pořád se mi na něm něco nelíbilo nebo mi tam něco chybělo. :-)

2013 // Glasgow - Skullcandy

15. ledna 2014 v 9:53 | Ela Vampire :-)
image host


2013 // Goldkinder - by David Sonntag [4x]

15. ledna 2014 v 5:43 | Ela Vampire :-)
image host image host image host image host


Der kleine Vampir live in Underworld

6. ledna 2014 v 23:00 | Ela Vampire :-) |  VIDEA

USA live in Underworld

6. ledna 2014 v 23:00 | Ela Vampire :-) |  VIDEA

München // Meine Brille

6. ledna 2014 v 22:59 | Ela Vampire :-) |  VIDEA

Návštěvnost (30.12. 2013 - 5.1. 2014)

6. ledna 2014 v 22:45 | Ela Vampire :-) |  BLOG INFO
Pondeli: 10
Utery: 5
Streda: 10
Ctvrtek: 22
Patek: 38
Sobota: 12
Nedele: 15
Celkem: 112

Téma týdne: INSPIRACE

5. ledna 2014 v 23:32 | Ela Vampire :-) |  BLOG INFO
Napadá mě snad jen pár slov. We Butter The Bread With Butter mě inspirovali...hm může to být asi 4 roky zpátky. Protože oni měli texty, které spoustu lidí nechápalo. Metalisti, co píšou o Jeníčkovi a Mařence, Bramborovém salátu atd... ale já si je i tak zamilovala. Byla jsem neuvěřitelně šťastná, když jsem tuhle partičku mohla konečně začátkem listopadu spatřit. Naživo jsou totiž neuvěřitelní. Je vidět, že do show dávají maximum, že je to baví a že je to prostě a jednoduše jejich život. Navíc jsou to úplně normální, střelení kluci. Přijdete za nimi a oni si s vámi normálně povídají. Na nic si nehrají, protože asi na rozdíl od ostatních kapel nemají tu potřebu. Usmívají se a je na nich vidět nadšení ba i dokonce překvapení, když chcete jejich autogram. Tímhle jsou pro mě inspirativní... Jsou v kapele, jsou úspěšní.. ale pořád jsou to normální kluci... Děkuju kluci, že mi vždycky v těch nejhorších chvilkách, třeba jen trošičku vykouzlíte úsměv na rtech... Tohle je moje inspirace :-)

29.10.2013 - Dresden // Alle meine Entchen

4. ledna 2014 v 10:52 | Ela Vampire :-) |  VIDEA