Květen 2015

Social Networks #21

31. května 2015 v 19:09 | Ela Vampire :-) |  Sociální sítě

Takže, kluci toho teď, jak vydali nový album, mají na sociálních sítích strašně moc. Většinou jsou to otázky typu: "Jak se Vám líbí nový album? Která písnička je top?" Z facebooku jsem vyprala ty nejpodstatnější informace a ještě se dneska pokusím probrat instagramem, protože tam toho mají fakt mega...

Jinak už brzo sem přidám i svůj grafickej blog. Nejdřív jsem myslela, že budu pokračovat tam, kde jsem s ním začala, protože ho mám víc jak rok, ale bylo to tak nepřehledný a za starou grafiku jsem se styděla, takže jsem začala jaksi od začátku. Přidávám znovu všechny informace a začínám od nuly. Budete tam mít určitě i nějaký tutoriály... jinak v blízký budoucnosti mě budete moct sledovat i na youtube, protože mě poslední dobou strašně baví natáčet videa, takže zkusím dráhu youtubera. "Wieder Geil" se mi zdrželo někde na cestě z Německa... to víte, když má něco doručit naše pošta. =D

Každopádně nový album jsem si stáhla na Itunes a musím říct, že je to fakt nejlepší věc, kterou vydali. Je to propracovaný do nejmenších detailů. Místy slyšíte deathcore, místy metalcore a někdy zas elektro, ale je to super. Hlavně jsem byla překvapená z Paulových čistých vokálů. Ty vejšky co si tam dává... nechápu dop*dele, kde na to bere vzduch. =D Moji recenzi "Wieder Geil" uvidíte pak ve videu. :-) Omlouvám se za sloh. =D

"A ku*va! I lidi v Los Santos nosí naše trička! #GTA5 Kup si naše nový album, jinak si tě najdou! http://smarturl.it/wbtbwb-impericon""Urychleně si kupte naše album, protože nás posouváte v žebříčkách!"
"NOVEJ VIDEOKLIP VÝJDE HODNĚ BRZO! Naše album "WIEDER GEIL!" vychází právě teď!"Wieder Geil! na emp-shop.cz

26. května 2015 v 12:21 | Ela Vampire :-) |  CZ - články

Takže, tento týden mi má konečně dojít box s albem Wieder Geil! Už se nemůžu dočkat. Hledala jsem na českým EMP ještě nějaký trička atd... no to je detail. Každopádně je tam Wieder Geil jako jeden z nejdoporučovanějších věcí, takže taková malá radost. :-)Design in gallery #2

26. května 2015 v 12:00 | Ela Vampire :-) |  BLOG INFO
spokojenost 80% | © Ela Vampire, wbtbwb.blog.cz | nastavený

Udělala jsem i takovej jednoduchej design do galerie, snažila jsme se to udělat aspoň trošku v barvách dessu, co je tady, protože mám galerii na sosugary a tam jde změnit jenom záhlaví. Přizpůsobila jsem to tomu jednomu stylu, co si tam můžete vybrat, není to žádnej zázrak, ale aspoň trošku to ladí.

Za radu děkuju Steevě, nastavila jsem to aspoň trošku podle svých představ. Díky. :-)

NEW ALBUM TRACK BY TRACK INTERVIEW

25. května 2015 v 10:50 | Ela Vampire :-) |  České překlady

Marci: Jee. Ahoj, lidi. Teď vám prozradíme něco o písničkách z našeho alba, který výjde 22. května. Je tady strašný vedro, takže vám všechno vyjasníme v myčce. Je to hustý, stejně jako my a... jo, sakra!

Paul: Čááááu. Jak je? Dneska jsme u myčky, budem si vykládat o novým albu a vy můžete být u toho.

Can: Čas umývání je 5 minut?
Obsluha myčky: Přesně.
Can: Nejde to nastavit na delší dobu?
Obsluha myčky: Když si to zaplatíte víckrát, tak možná jo. Jinak asi ne.
Can: Všechno to trvá stejně dlouho, jo?
Obsluha myčky: Jo, stejně dlouho.
Can: Tak jo. Tak bereme tu jedničku, ne?
Všichni: Jo!

Can: Takže, teď jsme v myčce a natáčíme "Track by Track".

Can: Dokonce?
Obsluha myčky: Příjemnou zábavu.
Can: Dokonce jsme za to dostali Capri Sonne.
Marci: Takže, Pozor. Máme pět minut, než skončí umývání a budeme muset vyjet z myčky ven.

Design #7

24. května 2015 v 16:20 | Ela Vampire :-) |  BLOG INFO
spokojenost 89% | © Ela Vampire, wbtbwb.blog.cz | nastavený

Před dvěma dny klukům vyšlo nový CD Wieder Geil, takže jsem chtěla v souvislosti s touhle událostí udělat i novej design. Chtěla jsem nakombinovat něco do červena, protože nový album má červenou barvu, ale zase mi to nešlo k shootingu, kterej je takovej "temnej", takže jsem ho nakombinovala s tmavě modrou.

Udělala jsem ho už před těma dvěma dnama, ale pořád mi tam něco neladilo, takže jsem se zabývala úplně detailama a prkotinama. Každopádně, tady máte hotovej novej vzhled. Co m uříkáte? :-)

Blog news - May #4

22. května 2015 v 13:00 | Ela Vampire :-) |  BLOG INFO
Tak, už jsem zpátky v plný síle. Začátkem června dostanu první papír, kterej dokazuje, že umím německy... další snad na konci června, uvidíme, jak zvládnu zkoušky... no to je jedno. Každopádně maturitu mám za sebou... konečně.
Vyšla mi maturita a dokonce už jsou dobrý a dokonce je dobrej i zdravotní stav jednoho člena rodiny... "ťuk, ťuk," musím zaklepat. Takže doufám, že konečně všechno bude zase "normální"... no, vlastně nebude, protože já nejsem "úplně normální"... ale to je detail.
Každopádně, mám ze všeho takovou radost, že jsem se pustila do tvoření novýho dessu s fotkama z alba Wieder Geil! Navíc se asi po půl roce vracím ke svýmu grafickýmu blogu, takže až bude zase trošku rozjetej, tak sem hodím odkaz. Teď si dám tka měsíc prázdniny, než půjdu na brigádu. Doufám, že mi výjde i moje vysněná škola nebo aspoň dobrá práce. Zatím budu jen tak pro radost grafičit a mezitím pojedu oslavit maturitu se spolužákama. :-)
Určitě teď budu mít větší čas i na překládání videí, takže čekejte, že všechny překlady, který jsem slíbila a kvůli maturitě nestihla, konečně dokončím, určitě se těšte na animky z videa Berlin, Berlin a Ohne Herz, zjisitla jsem, že ty tady vůbec nemám... strašná chyba.
Dneska si objednávám album "Wieder Geil!". Nemůžu se dočkat, až ho budu mít doma. Objednala jsem si limitovanou edici... pomaturtitní radost... jsem happy jak dva grepy. Až mi příjde domů, určitě se s ní pochlubím. Chtěla bych k tomu udělat video, takže je možný, že uvidíte i můj přihlouplej obličej.
No nic, tady máte první ochutnávku novýho dessu a nezapomeňte blog sledovat na facebooku a hlasovat v photo of the month.
Sorry za moju slohovku, ale pořád jsem plná dojmů. V němčině jsem měla fakt štěstí... ten pocit, když si vytáhnete Německo. Vyčůraně jsem to převedla na Berlín, kterej naprosto zbožňuju... oficiálně jsem inteligent. =D

Berlin, Berlin

13. května 2015 v 13:25 | Ela Vampire :-) |  Videoklipy
Klip k písničce Berlin, Berlín. Musím říct, že jsem se u něho hodně nasmála, kluci si ho natočili úplně sami. Když jsem se tak dívala na ten klip, došla jsem k závěru, že Max se minul povoláním... měl být tanečník, protože ty jeho "sexy, ultra" pohyby někde u S-Bánu mě hodně rozsekaly. =D


New Album Track by Track - animace

12. května 2015 v 16:05 | Ela Vampire :-) |  Animace

Ahojky, takže momentálně jsem strávila hodinu s Gabrielou Preissovou a její knížkou Její Pastorkyňa. Musela jsem se odreagovat, takže mě napadlo, že se s váma podělím o animace z "Track by Track", který kluci natočili v myčce aut. Oni prostě nemůžou mít nic "úplně" normálního. =D Pozor! Kluci už přišli na to, že by se za tou kamerou mohli vystřídat, aby pořád nenatáčel jenom Max. :-)
U videa jsem se pobavial a začala jsem ho překládat, bohužel to nestíhám tak rychle jak chci kvůli čj, ale mám výhodu, že si u toho opakuju němčinu z který maturuju taky. Má to nějaký učební účinky... ano výmluvu si musíte najít vdycky. =D Video tady možná bude dneska a možná až zítra. Každopádně sledujte kluky na fb, protože dneska má premiéru klip "Berlin, Berlin". Na ten si udělám čas i já mezi Georgem Orwellem a Johnem Steinbeckem. :-)

News (květen) #2

10. května 2015 v 13:43 | Ela Vampire :-) |  BLOG INFO
Ahojda, omlouvám se, ale fakt nevím jak to s blogem bude příští týden. Budu se snažit sem přidat aspoň klip k písničce "Berlin, Berlin" a něco z fb, pokud bude, ale fakt nestíhám. Tento týden mi nastává "svaťák", takže budu šrotit na ústní maturitu. Největší strach mám asi z odbrorných předmětu. Momentálně mi společnost dělá pět, Edgar Allan Poe, Karel Havlíček Borovský, Karel Jaromír Erben a bratři Mrštíkové.
Nejsem si jistá, písemnou z češtiny, páč to byl děs, kdo ještě neslyšel zvěsti o Jidášovi a poprsí Pallady tak si na yt dejte Didaktický test z Češtiny 2015. Nemčinu jsem snad zvládla, teda měla jsem pocit, že to bylo jednoduchý. Měla jsem se s kamarádem domluvit na koncert... kam jsem asi jela? =D


Jinak se hodně stydím, že jsem tady nesdílela žádnou grafiku k Canovým a Marciho narozeninám, ale fakt nestíhám. Can oslavil 27. dubna svý 25. narozeniny a Marci 6. května svoje 27. narozeniny. Klukům jsem napsala aspoň na fb, abych to splnila aspoň takhle, když jsem tu grafiku nestihla. :-(

Dále připomínám, že můžete hlasovat v PHOTO OF THE MONTH nebo si mě přidat na FACEBOOKU. Každej lajk mě potěší. ;-)

Sociální sítě #20

10. května 2015 v 13:29 | Ela Vampire :-) |  Sociální sítě

Tady máte pár informací z fb a instagramu. Kromě videa, kde Can zkouší rytmus pomocí svých bot od Nike a jeho pohyby připomínají babu Jagu z Mrazíka, k tomu mu Paul tancuje, se objevilo ještě něco. Už v úterý můžeme čekat novej videoklip k písničce "Berlin, Berlin". Obrázek na uvodovce patří do klipu. Podle brejlí a svetru bych řekla, že role banánu se zhostil Paul. :-)

"NOVÁ PÍSNIČKA A VIDEO UŽ V ÚTERÝ! 'BERLIN BERLIN!'""ZÍTRA LINGEN! Když už nic, tak aspoň budem dobří v tomhle videu!"

Video najdete tady:facebook.com/WBTBWBofficial

WBTBWB - Bang, Bang, Bang

6. května 2015 v 9:55 | Ela Vampire :-) |  VIDEA

Sociální sítě #19

4. května 2015 v 9:14 | Ela Vampire :-) |  Sociální sítě

v úterý, kluci dají ven novou písničku s názvem "Bang, Bang, Bang". Na písničku se těším, ale ten den, budu mít jiný starosti. Mám písemnou maturitu z češtiny... takže, místo toho, abych se těšila na novou písničku, budu nervit, že jsem to neudělala a ještě z toho, že ve čtvrtek mám němčinu. :-)
No, nic. Doufám, že aspoň vy budete mít čas, aby jste si to náležitě užili. :-)

"V ÚTERÝ DÁME VEN NOVOU PÍSNIČKU! Pro více informací, navštivte naše webový stránky!"


ALBUM PRE-LISTENING! - animace

3. května 2015 v 11:02 | Ela Vampire :-) |  Animace

Animace z videa, kde kluci děkují za podporu a oznamují, že si na jejich stránkách, můžete pustit ukázky jejich alba "Wieder Geil!".
Poslední dobou mě zase chytlo dělání animek, což jste si asi všimli. Momentálně mě to uklidňuje před maturitou, takže možná tady bude teď docela dost animcí, no, spíš hodně. =D
Ukázky z alba najdete tady: www.wbtbwb.com

Sociální sítě #18

3. května 2015 v 10:40 | Ela Vampire :-) |  Sociální sítě

Poslední posty, které kluci dali na facebook a instagram. Všechno se většinou týká Impericon festivalu, kde včera hráli. Udělali tam nějaký rozhovor, kde rozpitvali všechny písničky z alba "Wieder Geil!", takže se těším, až ten rozhovor zveřejní. Jinak na instagramu kluci dali zprávu, že chystají novej videoklip, takže se určitě máme na co těšit. :-)

"'Ich mach was mit Medien' živě z Impericon Festival! #wiedergeil! #dopravamevam"
"Těsně před @impericonde nás vyzpovídali, kvůli novýmu albu. Chtěli vědět úplně všechno. #WIEDERGEIL #impericonfestival #pisnickupopisnicce"


Willst du mit mir tanzen - animace

2. května 2015 v 11:06 | Ela Vampire :-) |  Animace

Jak to dopadne, když Paul na moskevským nádraží řekne Marcimu: "Willst du mit mir tanzen?" (Zatancuješ si se mnou?)
Udělala jsem pro Vás pár animek z tohoto videa. Jenom Másla, může napadnout něco takovýho. Já ty jejich střelený nápady miluju. =D